kamu personeli alımı
memur alımı
işkur iş ilanları
personel alımı
bekçi alımı
askeri personel alımı
polis alımı
kamu personeli alım ilanları
özel sektör ilanları
teknoloji haberleri
internetten para kazanma
İnstagramdan para kazanma
ek iş
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

KİŞİSEL

Dijital dünyada sizi en iyi şekilde yansıtacak kişisel bir web sitenizin olması demek, ulaşmayı hedeflediğiniz kitlelere en kısa yoldan erişmeniz demektir. Ayrıca geçmişiniz, hedefleriniz, tecrübeleriniz, paylaşımlarınız, iletişim vb. bilgilerinizin yer alacağı kişisel bir web sitesi sahibi olarak, bir anlamda dinamik bir kişisel tanıtım sitesi oluşturmuş olursunuz.


Kişisel Web Site İçerik Özellikleri Blog Özgeçmiş Makaleler Anket, Form Projeler Google Maps Site içi arama Haberler, Duyurular Basın Materyalleri Finans Verileri Portfolyo Teklif Talep Sistemi Animasyon Alanı Sosyal Medya Entegrasyonu Randevu Foto Galeri Video Galeri CV Üyelik Sistemi Banner Tanıtım Alanları Diğer Özel İstekleriniz .


Kişisel Web Sitesi Proje Süreci Müşteri talebinin alınması Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri Çalışma akışının takdim edilmesi Teklif hazırlama ve onaylama Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması Bilgi ve içeriğin girilmesi Projenin yayın denemesi Genel kontrol ve hataların giderilmesi Proje Onayı Web sitenin yayınlanmasıBu kategoride ürün bulunamadı.