kamu personeli alımı
memur alımı
işkur iş ilanları
personel alımı
bekçi alımı
askeri personel alımı
polis alımı
kamu personeli alım ilanları
özel sektör ilanları
teknoloji haberleri
internetten para kazanma
İnstagramdan para kazanma
ek iş
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

HaberUdemy’deki 18 derslik bu Photoshop ücretsiz eğitimi ile programın temel bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bu eğitimi almak istiyorsanız gerçekten hiç Adobe Photoshop bilginizin olmaması gerekiyor. Eğitim içerisinde aslında photoshop brush ve Adobe Photoshop klavye kısayolları gibi temel bilgiler aktarılıyor. Yani eğitimde sadece Photoshop araçları nasıl çalışıyor bilgisi veriliyor. 

Bu eğitim serisi Adobe Photoshop’u orta ve daha yukarıdaki seviyelerde bilenler için uygun olmayabilir. Programı kullanmaya yeni başladıysanız veya hiç bilmiyorsanız sizin için çok uygun olacaktır. Araçlarla yapabileceğiniz sınırsız sayıdaki işlemler yerine önce temel olarak çalışma prensibi anlatıldığı için, ileri seviye eğitimleri çok daha hızlı kavrayabilirsiniz. Bu eğitimi hemen almak için Udemy’deki sayfasına buradan gidebilirsiniz.

03.12.2020 Ersağ Üyelik ve Kazançları
0 457
Ersağ Temiz ve Kozmetik firması %100 yerli ve milli olarak üretimlerini Denizli’deki tesislerinde yapmaktadır. Ürünlerinin satışında doğrudan pazarlama sistemi diğer adıyla Network Marketing çalışma sistemini kullanmakta..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)