kamu personeli alımı
memur alımı
işkur iş ilanları
personel alımı
bekçi alımı
askeri personel alımı
polis alımı
kamu personeli alım ilanları
özel sektör ilanları
teknoloji haberleri
internetten para kazanma
İnstagramdan para kazanma
ek iş
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

İnstagram Eğitimi

İnstagram Eğitimi
İnstagram Reels Videosu Keşfete Nasıl Çıkılır ? İnstagram reels keşfete düşmek kuralına uygun hareket edildiğinde aslında çok kolay . Milyonluk izlemeler hayal değil . İnstagram reels videosu özelliği İnstagram uygulamasının son dönemde getirdiği bir yeniliktir. İnstagram Reels keşfete düşürme kullanıcıların önem verdiği bir konudur. İnstagram reels keşfete düşme yöntemi arayan kullanıcılar için reels nasıl keşfete düşer? veya İnstagram reels’de keşfete nasıl çıkılır? Ayrıntılı olarak açıklayacağız sonuna kadar izleyiniz .
İNSTAGRAM MAVİ TİK NASIL ALINIR ?İnstagram Mavi tik nasıl alınır , nasıl başvurulur ve instagram mavi tik başvuru şartları nedir ? Hem ünlü ve ünsüz kişiler için hemde şirketler için detaylı bir şekilde anlattık sonuna kadar izleyip şartları gerçekleştirerek başvuru yapabilirsiniz .ÇALINAN İNSTAGRAM HESABI NASIL KURTARILIR ?

İnstagram Öne Çıkan Story Kapakları Nasıl Yapılır ?


İNSTAGRAM Eğitimleri Post Tasarımı Ders 2 İnstagram Öne Çıkan Story Kapakları Nasıl Yapılır ?


Kullanılan uygulamalar Canva , Logopit Plus ile de aynı işlemi mobil uygulamadan yapabilirsiniz İcone için ise canva.com . iconarchive.com gibi png icone veren sitelerden indirebilirsiniz .

İnstagram Biografi Nasıl Düzenlenmelidir ?

İlgi çekici Instagram biyografisi yazmak için dikkat etmeniz gerekenler ; Kim olduğunuzu ya da ne yaptığınızı net bir şekilde yazın. Tanıtıcı detaylar vermekten çekinmeyin. Instagram biyografisi, hobilerinizden bahsetmek için iyi bir alandır. Kurumsal dilinizi burada hissettirin. Emojilerden yararlanarak öne çıkan bir Instagram biyografisi hazırlayın. Hesabınıza özel bir hashtag hazırlayın. Ziyaretçilerinizi yönlendiren mesajlar yazın. Yeni satıra geçmekten çekinmeyin. Mutlaka internet siteniz ya da farklı hesaplarınız için bağlantı ekleyin. Bağlantı hakkında detaylara yer verin. Gerektiği zaman Instagram biyografisi alanını bir duyuru alanına çevirin.


Pratik Bir şekilde Fotograf Arka Plan Silme ( Programlı ve Programsız )

İNSTAGRAM Eğitimleri Post Tasarımı Ders 1 Pratik Birşekilde Fotograf Arka Plan Silme ( Programlı ve Programsız ) Kullanılan uygulamalar Canva , Eraser Kullanılan web sitesi remove.bg

cleanup pictures Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar ?

Bir fotoğraftan insanlar nasıl kaldırılır?

cleanup.pictures , insanları bir fotoğraftan birkaç saniye içinde ücretsiz olarak kaldırmanıza olanak tanır. Adobe Photoshop gibi karmaşık yazılımlara ihtiyacınız yok. cleanup.pictures ile birkaç tıklamayla profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz.
Canva'da Kaydırmalı Gönderi Nasıl Yapılır ? Detaylı Anlatım


CANVA EĞİTİMİ Canva'da kaydırmalı gönderi yapımını detaylı birşekilde anlattım eğitim serimizi kaçırmamak için youtube kanalımıza abone olunuz .


İnstagram 10 Dakikada Hesabı Nasıl Çalınır ? Dikkat Etmeniz Gerekenler

İnstagram hesabı hangi taktiklerle çalınır ve nelere dikkat etmelisiniz .

İzledikten sonra farklı taktikler varsa yoruma yazarsanız 2. videomuzda o taktiklere de yer verelim .İnstagram Erişim ve Etkileşim Nasıl Yükseltilir ?


İnstagram etkileşim sorunu bir çok sayfanın başına bela olmuş bir durum . Peki bundan nasıl kurtulabilirsiniz ve neler yapmalısınız sırasıyla anlattık . İzleyip uygularsanız büyük fayda görürsünüz .Bu kategoride ürün bulunamadı.