kamu personeli alımı
memur alımı
işkur iş ilanları
personel alımı
bekçi alımı
askeri personel alımı
polis alımı
kamu personeli alım ilanları
özel sektör ilanları
teknoloji haberleri
internetten para kazanma
İnstagramdan para kazanma
ek iş
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

E-TİCARET

E-TİCARETNeden E-Ticaret ?

İş yatırımınızı geliştirmek niyetindesiniz. Çocuklara özel oyuncaklar üreten bir firma olma yolunda ilerliyorsunuz. Ürettiğiniz oyuncakları kime, nasıl, nerede ve ne zaman satacaksınız ? Bir toptancıya mı satacaksınız ? Yoksa bir mağaza açarak direkt, doğrudan müşterilere mi ? Toptancıya sattığınızda kârdan kayıp yaşayabilirsiniz. Diğer yandan mağaza açtığınızda istediğiniz kadar ürün satamayabilirsiniz. Bundan dolayı E-ticaret!

E-ticaret sayesinde internet ortamında e-ticaret web siteniz aracılığıyla çok sayıda müşteriye ulaşabilir, çok yoğun bir satış potansiyelini yakalayabilir ve kâr hacminizi artırabilirsiniz. Durmadan, 7/24 satış yapabileceğiniz bir sanal mağaza imkanını sunduğu için E-Ticaret !

Hiç Kapanmayan Mağaza, E-Ticaret Web Sitesi !

Bankacılık sistemlerinin de gelişmesiyle e-ticaret daha farklı gelişimler göstermiştir. İnternet bankacılığının etkin kullanımı e-ticaret web sitelerinde sanal pos özelliği olarak ortaya çıkmıştır. Sanal pos, e-ticaret web sitelerindeki para dolaşımını arttırmıştır.

E-Ticaret Yapmak İçin Ne Gereklidir ?

E-ticarete başlamadan önce yapmanız gerekenleri sıralamak yerine bir örnek üzerinden anlatmayı seçeceğim. Örneğin: İşlek bir caddede bir ayakkabı mağazanız var. Bu mağazayı ilk açtığınızda nelere dikkat ettiğinizi bir düşünsenize ! İç dekorasyonunu, hangi ayakkabının nereye konulacağını, hizmet kalitesini artırabilmek adına iyi diksiyona sahip birkaç satış  personelini işe aldığınızı...Aynı biçimde e-ticaret için de lojistik hizmeti, müşteri hizmetleri ve e-ticareti gerçekleştirebileceğiniz bir web sitesine ihtiyacınız vardır. 

Peki bunlar neden gereklidir ?

E-Ticaret Web Sitesi:

E-ticaret, internet ortamında yapılan pazarlamayı ifade eder. Dolayısıyla internet ortamında yapılan alım-satım işlemi için uygun yazılımlara sahip bir e-ticaret web sitesi edinilmesi zorunludur.

Lojistik Hizmeti: 

E-ticaret web sitesinde satılan ürün ya da hizmetleri satın alan müşterilere, ürünün ulaştırılabilmesi için bir lojistik desteğe ihtiyaç vardır. Lojistik hizmeti, malın tedarikinden malın sevkine ve müşterilere ulaştırılmasına kadar olan aşamada etkin rol oynar. Bir e-ticaret firmasının muhakkak ki lojistik altyapısı olmalıdır.

Müşteri Hizmetleri:

Müşteri ile ilgili firma arasında iletişimin sağlandığı hizmetlerdir. Müşteri satın aldığı ürün hakkında bir şikayet, istek veya geri bildirim sağlamak isterse müşteri temsilciliği aracılığıyla gerçekleştirebilir. Bir e-ticaret web sitesinde müşteri hizmetlerinin olması firmanın değerini ve kalitesini arttırır.


E-Ticaret Web Sitesi Nedir ?

E- ticaret web siteleri pazarlamanın internet ortamına aktarılması sonucunda ortaya çıkan web siteleridir. E-ticaret yapan satıcılar, bir ürün ya da hizmeti müşterilere ulaştırabilmek için güncel yazılım, tasarım ve seo özelliklerine sahip bir web sitesine sahip olmak isterler. 

Örneğin; bir web sitesinde sanal pos özelliği olmadan ticaret yapmanız mümkün değildir. Dolayısıyla sanal pos özelliği e-ticaret sitelerinin en belirgin özelliklerindendir.

DİKKAT ! 

Peki çok fazla sayıda ürün ya da hizmet sunmuyorsanız hangi tür web sitesi kullanacaksınız ?

Size e-ticaretli web site tasarımıyla hem kurumsal bir web sitesinin hem de e-ticaret web sitelerinin özelliklerini bir arada sunuyoruz. Böylelikle ikili bir web site tasarımı ile işlevsel kullanımı yüksek, sanalpos özelliğine sahip, maksimum seo özellikleri ve yönetim paneli ile birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret Web Sitesine Neden İhtiyaç Duyulur ?

İşletmeler ya da firmalar verdikleri hizmetler ya da sattıkları ürünlerin daha geniş kitlelerce bilinmesini ve satın alınmasını isterler. Böylelikle hem kazançlarını  hem de varolan müşterilerine ulaşarak bilinirliliklerini arttırırlar. Ayrıca satılan ürün gelişmiş lojistik sayesinde Dünya’nın istenilen her yerine ulaştırılabilir. 

Özetle, bir e-ticaret web sitesine sahip olma isteği satış-pazarlama temellidir. İşletmeler de bu noktada e-ticaret yapabilecekleri bir web sitesine ihtiyaç duyarlar. Öte yandan, stok bulundurmadan müşterilerin talebi doğrultusunda ticaret yapmak işletleri daha da kazançlı hale getiriyor. 

Örneğin: bir giyim mağazası hayal edin. Mağaza sahibi birçok modelde gömlek satın almış ve her birini özenle vitrine yerleştirmiştir. Ancak gömleklerden biri hiç satılmamış ve serisi kalmıştır. Bu gömlek mağaza sahibi için zarardır. Ancak e-ticaret web sitesi yoluyla satış yapanlar böyle bir durumla karşılaşmaz. Müşteri hangi modeli isterse o modeli tedarik edip öyle satar. 

Daha düşük maliyet ve  daha fazla kazancın adı E-Ticaret !

E-Ticaret Web Site Fiyatları Nasıldır ?

Daha önceden de belirttiğimiz gibi, web site fiyatları çok değişkenlik gösterir. İçerisinde bulunan özellikler, güncel bir yazılıma sahip olup olmaması, yönetim panelinin varlığı ya da yokluğu, web sitesini yapacak firma ya da kişinin niteliği, seo özellikleri ve web sitenin tasarımı fiyatı belirleyen faktörlerdir. Bir e-ticaret web sitesi için de aynı faktörler geçerlidir. Ancak bu faktörlere dahil olması gereken önemli bir özellik daha vardır: Sanal Pos Özelliği.

Nedir sanal pos özelliği ? Neden önemlidir ?

Bir alışveriş merkezine gittiğinizde içtiğiniz bir kahve için kredi kartı uzattığınız zaman satış sorumlusu, kartı pos makinasından geçirerek ödeme işlemini gerçekleştirecektir. Ancak internet ortamında bir ayakkabı satın aldığınızda kartı uzatma imkanınız bulunmaz. Bundan dolayı da kart bilgilerini gireceğiniz bir sanal pos kısmı olmalıdır. 

E-ticaret web sitelerinde olmazsa olmazı sanal pos özelliğidir!

Sanal pos özelliği olmayan bir e-ticaret web sitesi olamaz. Çünkü e-ticaretteki amaç bir ürün ya da hizmet satmak ise müşteriden ödemeyi alabileceğiniz bir sanal pos olmalıdır.

E-Ticaret Web Sitesi Avantajları Nelerdir ?

E-ticaretin avantajları iki yönlüdür: 

Müşteriler açısından,
Satıcılar açısından,

Müşteriler açısından avantajları:

Müşteriler en kısa sürede, çok farklı ürün ve hizmet çeşitliliğini bir arada görme imkanına kavuşur.
E-ticaret web siteleri, sanal pazarlamanın gece-gündüz aralıksız yani 7/24 yapılmasını sağlar. Bundan dolayı müşteriler istedikleri zaman, istedikleri ürün veya hizmete ulaşabilirler.
E-ticaret web sitesi sayesinde müşteriler fiyatları karşılaştırma veya bir arada görme şansını yakalarlar.
Diğer yandan müşteriler, satın almak istedikleri ürün veya hizmet hakkında, daha önceden o ürün veya hizmeti edinenlerin yaptıkları yorumları da görerek seçim yapabilirler.
En önemlisi, hiçbir müşteri bir yerden başka bir yere giderek bir ürün ya da hizmeti satın almak zorunda kalmaz. Evde, ofiste, tatilde, üniversitede yani nerede olursanız olun ürünü veya hizmeti seçip, satın alabilirsiniz.

Mağaza mağaza dolaşmaya son ! Oturduğunuz yerden, istediğiniz her şey, tek tıkla ayağınıza gelsin !

Satıcılar açısından avantajları:

SİZİN HİÇ 7 GÜN 24 SAAT AÇIK BİR MAĞAZANIZ OLDU MU ?

E-ticaret web sitesi maliyetinizi düşürür. Örneğin; bir caddede sahip olduğunuz mağazanızın kirası oldukça yüksek olabilir. Daha düşük bir maliyetle internet ortamında bir mağazaya sahip olmanız mümkün.

Her an açık, çalışır halde olan bir mağazanın varlığı size uyuyorken dahi kazanç sağlayabilir.

E-ticaret web sitesi sayesinde geniş bir ürün yelpazesi seçeneği sunmak oldukça kolaydır.

E-ticaret web sitesine sahip olmak Dünya’nın her yerinde bir mağazaya sahip olmak demektir. Müşteri kapasitenizi artırır.

Öte yandan, ürün satışı yapıyorsanız o ürünü stoklarınızda tutmadan müşterilerin isteklerine göre tedarik edebilme imkanı sunar.

Daha fazla müşteriye seslenmek hem gelirinizi katlayacaktır hem de marka bilinirliğinizi artıracaktır.

E-Ticaret Web Sitesi Dezavantajları Nelerdir ?

E-ticaret web sitelerinin dezavantajlarını 6 başlıkta inceleyeceğiz.

Ürüne Ulaşmada Kargo Bekleme Mecburiliği:

Bir giyim mağazasına girdiğinizde ve istediğinizi seçip, satın aldığınızda o ürün artık sizdedir. Fakat e-ticaret yöntemiyle satın alınan ürünler en az 3 günlük bir kargo süresini de beraberinde getirir. Bundan dolayı size acilen lazım olan bir ürünü e-ticaret yöntemiyle satın almak mantıklı bir seçim olmayabilir.

Ürünlerdeki Tek Fiyat Uygulaması:

E-ticaret web sitelerinde bir ürün ya da hizmetin fiyatı sabittir. Yani satıcı istediği zaman indirim yapar istemediği zaman yapmaz. Müşteriler de o fiyatı görerek satın alacakları ürünü veya hizmeti seçerler. Fakat klasik pazarlamada yani müşterilerin tek tek mağazalara gidip ürün satın almalarında satıcı ile alıcı bire bir etkileşim kurduğu için fiyat değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Dokunmadan Satın Alma:

E-ticaret web sitelerini kullanarak ürün satın alan müşteriler o ürüne bire bir dokunarak, doğrudan inceleme fırsatı edinemezler. Dolayısıyla müşteriler sadece görüntüsünü gördüğü bir ürünü satın alma işlemini gerçekleştirir. Aslında bu durum müşterilerin çok da hoşuna giden bir durum değildir. Çünkü elleriyle dokunmadığı ve gözleriyle incelemediği bir ürünü satın alır.

E-Ticarete Güven Problemi:

Genel olarak, dijital ortamda yapılan ticaret insanlarda güven problemine neden olabilir. E- ticaret web sitesi yoluyla satış yapanlar müşteriye güven vermek adına kullanıcı sözleşmesi hizmetini sağlamak zorundadır. Kullanıcı sözleşmesi, hem müşteriyi tatmin edecek hem de satıcının ticari kimliğini koruyacaktır.

Satıcı ile Alıcı Arasında İletişimin Yokluğu:

Ticaret iki taraflı bir sistemdir. Bir yanda satıcılar diğer yanda müşteriler mevcuttur. E-ticaret web sitesi satıcı ile alıcı arasında bir köprü görevi görür. Yani satıcı ile müşteri arasındaki tek iletişim görsel iletişim modeli olarak e-ticaret web sitesidir. Bundan dolayı müşteriler alacakları ürünün bilgisini satıcıdan değil de e-ticaret web sitesinden elde eder. Aynı şekilde satıcı da müşteriye bilgileri bire  bir kendisi değil, e-ticaret web sitesi aracılığıyla aktarır. Özetle, satıcı ile alıcı arasındaki iletişim robotik bir hal alır.

Ürün veya Hizmet Hakkındaki Endişeler:

E-ticaret web sitesini kullanarak bir ürün ya da hizmeti satın alan müşteriler aldıkları ürün veya hizmet hakkında çeşitli endişeler yaşayabilir. Kargo ile gönderilecek ürün gerçekten de benim seçtiğim ürün mü ? Satın aldığım hizmet gerçekten de kaliteli mi ? Hatta ve hatta ürünü veya hizmeti satın aldığım e-ticaret web sitesi güvenilir mi ? Sanal ortamın getirdiği dezavantajlardan biri de bu tür endişeler yaratmasıdır.


E-TİCARET STANDART PAKET
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: ESP1
E-TİCARET STANDART PAKETEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz .  Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra 1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Ban..
17.000,00TL15.000,00TL
GENEL SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: GENEL1
E-TİCARET STANDART PAKETEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Bandw..
14.500,00TL
BAYAN GİYİM SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: BAYANGİYİM2
E-TİCARET STANDART PAKETBayan Giyim SitesiEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl Hos..
15.500,00TL
BEBEK VE ÇOCUK  SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: GENEL3
E-TİCARET STANDART PAKETBEBEK VE ÇOCUK ÜRÜNLERİ SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Y..
15.000,00TL
SÜPER ÜRÜN SATIŞ SİTESİ ( Genel ve Elektronik)
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: GENEL3
E-TİCARET PREMİUM PAKETSÜPER ÜRÜN SATIŞ TEMASIEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl..
20.000,00TL17.500,00TL
AYAKKABI SATIŞ SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: AYAKKABI1
E-TİCARET PREMİUM PAKETAYAKKABI SATIŞ TEMASIEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl H..
18.600,00TL17.000,00TL
KİTAP SATIŞ TEMASI
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: AYAKKABI1
E-TİCARET PREMİUM PAKETKİTAP SATIŞ TEMASIEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl Host..
16.000,00TL15.500,00TL
YÖRESEL ÜRÜN SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: YORESEL1
E-TİCARET PREMİUM PAKETYÖRESEL ÜRÜN SATIŞ TEMASIEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Y..
17.000,00TL16.000,00TL
YÖRESEL ÜRÜN SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: YORESEL2
E-TİCARET PREMİUM PAKETYÖRESEL ÜRÜN SATIŞ TEMASIEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Y..
17.000,00TL16.000,00TL
GİYİM SATIŞ SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: TESETTURGİYİM
E-TİCARET PREMİUM PAKETSÜPER GİYİM SATIŞ TEMASIEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yı..
19.500,00TL17.000,00TL
BUTİK SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: GİYİM1
E-TİCARET PREMİUM PAKETBUTİK SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTra..
17.000,00TL14.750,00TL
MODA GİYİM SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: GİYİM2
E-TİCARET PREMİUM PAKETMODA GİYİM SATIŞ TEMASIEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl..
18.000,00TL17.000,00TL
TAKI & BUJİTERİ SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: AYAKKABI1
E-TİCARET PREMİUM PAKETTAKI & BUJİTERİ SATIŞ TEMASIEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Do..
23.000,00TL19.000,00TL
SAAT & AKSESUAR SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: AYAKKABI1
E-TİCARET PREMİUM PAKETSAAT & AKSESUAR SATIŞ TEMASIEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Do..
5.500,00TL5.000,00TL
OTO YEDEK PARÇA SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: otoyedekparça1
E-TİCARET PREMİUM PAKETOTO YEDEK PARÇA SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain..
14.700,00TL13.000,00TL
Hediyelik Eşya Satış Sitesi
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: hediyelik1
E-TİCARET STANDART PAKETHediyelik Eşya Satış SitesiEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain..
18.000,00TL15.500,00TL
AV VE AV MALZEMELERİ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: AVMALZEMELERİ1
E-TİCARET STANDART PAKETAV VE AV MALZEMELERİ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain..
3.500,00TL
TAKI VE PIRLANTA SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: Takıpırlanta
E-TİCARET STANDART PAKETTAKI VE PIRLANTA SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Doma..
17.000,00TL
BAYAN BUTİK SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: GİYİM2
E-TİCARET PREMİUM PAKETBAYAN BUTİK SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl Host..
17.500,00TL15.500,00TL
E-MARKET SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: EMARKETSİTESİ
E-TİCARET PREMİUM PAKETE-MARKET SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl Hosting..
19.000,00TL17.000,00TL
Tesettür Giyim Sitesi
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: TESETTÜRGİYİM2
E-TİCARET STANDART PAKETTesettür Giyim SitesiEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl ..
16.750,00TL
Moda Giyim Sitesi
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: TESETTÜRGİYİM2
E-TİCARET STANDART PAKETTesettür Giyim SitesiEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl ..
17.000,00TL
Bilişim ve Elektronik Ürün Sitesi
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: BilişimveElektronikÜrünSitesi
Bilişim ve Elektronik Ürün SitesiEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafi..
15.500,00TL
Dernek ve Bağış Sitesi
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: DernekveBağışSitesi
Bilişim ve Elektronik Ürün SitesiEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafi..
14.000,00TL
TARIM VE HIRDAVAT ÜRÜN SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: BilişimveElektronikÜrünSitesi
TARIM VE HIRDAVAT ÜRÜN SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTra..
14.000,00TL13.500,00TL
BEBEK ÜRÜNLERİ SATIŞ SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: BilişimveElektronikÜrünSitesi
BEBEK ÜRÜNLERİ SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Ba..
17.000,00TL15.000,00TL
HIRDAVAT ÜRÜNLERİ SATIŞ SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: BilişimveElektronikÜrünSitesi
HIRDAVAT ÜRÜNLERİ SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik /..
17.000,00TL15.000,00TL
ÇİÇEK SATIŞ  SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: ÇİÇEKSATIŞSİTESİ
ÇİÇEK SATIŞ  SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Bandw..
18.000,00TL16.000,00TL
OTO YEDEK PARÇA SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: OTOYEDEKPARÇASİTESİ
OTO YEDEK PARÇA SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Bandwit..
16.500,00TL13.900,00TL
BİTKİSEL ÜRÜN SATIŞ SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: BİTKİSELVEYÖRESELÜRÜNSATIŞSİTESİ
BİTKİSEL ÜRÜN SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Ban..
18.000,00TL16.000,00TL
HAVUZ ÜRÜNLERİ SATIŞ SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: HAVUZÜRÜNLERİSATIŞSİTESİ
HAVUZ ÜRÜNLERİ SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Ba..
17.500,00TL14.500,00TL
GENEL SATIŞ SİTESİ
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: GENELSATIŞSİTESİ
GENEL SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Bandwith Sı..
17.000,00TL15.500,00TL
MOBİLYA MAĞAZA SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: MOBİLYAMAĞAZASİTESİ
MOBİLYA MAĞAZA SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Bandwith..
16.000,00TL14.500,00TL
ORGANİK ÜRÜN SATIŞ SİTESİ
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: ORGANİK-ÜRÜ-SATIŞ-SİTESİ
ORGANİK ÜRÜN SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Band..
16.000,00TL14.500,00TL
KİTAP SATIŞ SİTESİ 2
Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: KİTAPSATIŞSİTESİ2
E-TİCARET STANDART PAKETKİTAP SATIŞ SİTESİEticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl Hos..
17.000,00TL15.000,00TL
GENEL SATIŞ SİTESİ 2
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Marka: Esnaf Medya Ürün Kodu: GENELSATIŞSİTESİ
GENEL SATIŞ SİTESİ 2Eticaret sitesi için bize başvurduğunuzda öncelikle size en uygun paketi sunuyoruz . Sektörünüze uygun renklerle ve görsellerle web siteniz hazırlanıyor daha sonra1 saat eticaret panel eğitimi ve gerekli bilgilendirmeler yapılıyor .1 Yıl Domain1 Yıl HostingTrafik / Bandwith ..
18.000,00TL15.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 57 (2 Sayfa)