kamu personeli alımı
memur alımı
işkur iş ilanları
personel alımı
bekçi alımı
askeri personel alımı
polis alımı
kamu personeli alım ilanları
özel sektör ilanları
teknoloji haberleri
internetten para kazanma
İnstagramdan para kazanma
ek iş
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

İnsan Kaynakları

 TÜRKİYE LOKASYONU FREELANCE SOSYAL MEDYA TEMSİLCİSİ İŞ İLANI


BAŞVURU İÇİ TIKLAYINIZ


Esnaf Medya 2005 Yılından bu yana Dijital Marketing alanında hizmet vermektedir . Onlarca  web sitesi ve sosyal medya referansı bulunmaktadır ve bugüne kadar müşteri memnuniyeti tabanlı  işlerimizi sürdürmekteyiz .

        Yurt içi ve dışı bir çok müşterimiz bulunmakta ve herbirine ayrı ayrı önem vermekteyiz . Yaptığımız iş hizmetlerimiz web sitemizde detaylarıyla yer almakta ve bizimle beraber takım çalışmasına uyumlu hareket edecek ve kendi ilinde temsilcilik yapabilecek aktif çalışma arkadaşları arıyoruz .

CV’nizi  bilgi@esnafmedya.com mail adresimize göndererek ilk adımı atabilirsiniz veya başvuru formunu doldurabilirsiniz .

Çalışmada ana eksen biz olacağız yani paket yönetimleri bizde olacak sadece sosyal medya yönetiminde müşteriyle birebir ilgili olacaksınız ve buna bağlı olarak artık sizde internet ve sosyal medya üzerinden para kazanmaya başlayacaksınız . Büyük şehirleri için 5 küçük şehirler için birer temsilci olacağı için bulunduğunuz şehirde web sitemizde sunduğumuz kapsamlı paketleri kolaylıkla sunup satışını yapabileceksiniz . Sunduğumuz hizmetler bireyselden kurumsala herkesin ihtiyacı olan paketlerdir . Bu işi gerçekten samimiyetle yapacak ve çaba sarfedecek arkadaşlarla çalışma arzusundayız  . Çalışmak isteyen arkadaşların başvurularını bekliyoruz .


İş Başvuru Formu