Neden kaliteli web sitesi ?

Ülkemizde webtasarım ve dijital pazarlama sektörü gün geçtikçe önem kazansa da şöyle yanlış bir algı var nasıl daha ucuza yaptırabilirim ?

Aslında ucuzdan ziyade her işin bir mağkul fiyatı vardır webtasarımda da bu böyledir bazısı 2000 tlye yapar bazısı 15.000 avroya yapar peki bu fiyat değişimine ne neden olur ? Cevabı tahmin edeceğiniz üzre yazılım altyapısı site teması özellikleri ve server kalitesi gibi bir çok etken vardır . Biz Esnaf Medya olarak hem Kurumsal ve Esnaf Web sitelerinde hemde E-ticarette oldukça iddalıyız , aldığımız işlerde müşterimizin ihtiyaçlarına maximum seviyede çözümler bulmaktayız . Web sitesi bittikten sonra SEO ve Sosyal Medya çalışmalarımızlada ihtiyaçlarının tam karşılığını vermekteyiz .

Peki Esnaf Medya web ve e-ticaret paketleri neden bukadar uygun ?  

Aslında uygun değil fiyatlar mağkul seviyede , kendimizi müşterimizin yerine koyarak fiyatları belirliyoruz zaten müşterimiz memnun kalıyor ve diğer paketlerimizden de alarak bize destek oluyor . Bizim amacımız uzun süreli müşteri ilişkileri , yap gitsin ne yaparsa yapsın değil beraber yapalım az öz ama sürekli kazanalım . Onların kazanmasını görmekte bizi ayrıca memnun ettiği için bizim çalışmamız böyledir ve böyle de devam edecektir . Piyasada 9000 tl altına profesyonel e-ticaret site satışı yokken biz 3500 tl’ye yapıyorsak sırf bu sebeptendir . İdealimiz insanların hayalleriyle oynamak değil hayallerine kavuşması için destek olmak beraber çalışmaktır .